נעים להכיר

נעים מאוד,
אני איתן ושדי-לוי, בן 36, נשוי באושר ואבא לשני תאומים מהממים.

מנכ"ל ובעלים של חברת Bluedot Studio, חברת שיווק, מיתוג ודיגיטל, אותה הקמתי לפני 14 שנים ומספקת מאז ועד היום שירותי פרסום, שיווק ומיתוג לחברות וארגונים בארץ ובעולם. במקביל ומזה כעשור, אני מרצה במכללות ומעביר הרצאות פרטיות בתחומי השיווק וחווית המשתמש.

את זמני הפנוי אני מקדיש לאהבה גדולה שלי – גאדג'טים וטכנולוגיה.

אז איך הגעתי לייעוץ וליווי עסקים?

האמת היא, שמאז ומתמיד עשיתי ייעוץ. זה האופי שלי, לא רק בעסקים.
בסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר בייעוץ; ואחרי 14 שנים של עשייה מקצועית, ואחרי שליוויתי מגוון רחב מאוד של עסקים, בהמון תחומים ובסוגים שונים ומגוונים של תהליכים – אי אפשר להתעלם מההשפעה האדירה שיש לייעוץ ולליווי הצמוד בבניית התהליכים עוד לפני שיוצאים לדרך וגם לאחר מכן בעשייה המתמשכת.

אני מאמין שכל דבר מוצלח מתחיל מהסוף.

רק באמצעות הגדרה נכונה של המטרות והיעדים ניתן לבנות תוכנית שתביא אותנו אל היעד בדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר, תוך התחשבות בכל הגורמים בדרך.

הניסיון הרב שצברתי בעשייה עצמה לאורך השנים, מאפשר לי לגשת לתהליכי הייעוץ והליווי מנקודת מבט רחבה על התהליך כולו ומתוך הבנה בפועל כיצד הדברים עובדים במציאות, כיצד מטמיעים תהליכים ברמה הטכנולוגית, ולאיזה תוצאות ריאליות אפשר לצפות בהתבסס על המשאבים העומדים לרשותנו.

הניסיון הרב הוא גם זה שמאפשר לי ללוות את העסקים גם בשלב העשייה עצמה, מתוך היכרות וניסיון אמיתי בכל שלבי תהליכי השיווק והפרסום, ולכוון אותם אל הכלים המתאימים, הטכנולוגיות הרלוונטיות ועל האופן האפקטיבי ביותר להטמעה ושילוב של כולם תוך ניתוח ומדידה מתמידים לשיפור לאורך כל הדרך.

מה מניע אותי?

אחד הדברים שאני הכי אוהב בתהליך הוא שלב ההיכרות. להכיר את העסק והאנשים שעומדים מאחוריו. כי בסופו של דבר, כל ארגון וכל עסק הוא סך האנשים שעומדים מאחוריו והאנשים הם אלה שיוצרים אותו והם אלה שיוכלו להוביל אותו קדימה.

בזכות ההיכרות הזו, אני מצליח למצוא את הפתרון והדרך שתעבוד בצורה הכי טובה תוך שימוש נכון במשאבים העומדים בידי הארגון ופיתוח משאבים חדשים שיתאימו בדיוק עבורו ובסופו של דבר – יביאו לתוצאות!

עשייה.

אני מאמין בעשייה. התכנון הוא שלב חשוב, המחקר המקדים מסייע לו, אבל בסופו של דבר צריך להפשיל שרוולים ולעשות.
רק כך אפשר להצליח ולהגיע ליעדים – וזה הסיפוק הכי גדול שיש!

 

נעים להכיר

בואו נדבר. זה החלק הכי חשוב בתהליך.

תשאירו לי פרטים, אפשר גם הודעה קצרה ואני מבטיח לחזור אליכם בהקדם לשיחת היכרות נעימה.